Zmień swoje myśli


na bardziej wspierające i pomocne.Świat jest takim jakim go widzisz!


Sposób, w jaki myślisz i podchodzisz do problemów, wpływa na to co się wydarza. Życie jest wytworem Twojego umysłu.

Problem z negatywnym myśleniem zaczyna się wtedy, gdy występuje regularnie i kiedy uniemożliwia nam robienie rzeczy, które lubimy lub które chcemy robić.

Negatywne myśli powodują nieprzyjemne uczucia, sprawiają, że jesteśmy smutni, zaniepokojeni i nieraz zamykamy się w sobie - a to wpływa na to co robimy - tracimy motywację i zainteresowanie tym co robimy, a to potwierdza, że nasze myśli był prawdziwe.. Prowadzi to do tego, że jesteśmy nieszczęśliwi!

Kurs, który dla Ciebie przygotowałam pokaże techniki i metody w jaki sposób wyrwać się z takiego sposobu myślenia. Ćwiczenia, które tu znajdziesz pomogą Ci rozpoznawać myśli negatywne i sobie z nimi radzić. Pomogą w nauce bardziej zrównoważonego sposobu myślenia. Dzięki temu będziesz miał większą kontrolę nad swoimi myślami i pozbędziesz się "czerwonych mrówek", którymi są automatyczne negatywne myśli.

Pamiętaj, że świat jest takim jakim go widzisz, jak o nim myślisz. Nie zmienisz go, ale możesz zmienić swoje myśli o nim. Możesz być szczęśliwy. Przyjrzyj się temu co myślisz, zweryfikuj i zmień swoje przekonania na takie, które będą Ci służyć. 

Kurs jest przeznaczony dla osób, które są na początku drogi. Chcą zmienić sposób patrzenia na świat i potrzebują do tego pomocy w postaci technik, metod i ćwiczeń.

Po poznaniu technik metod i WYKONANIU ĆWICZEŃ - będziesz wiedział jak wyłapać automatyczne myśli, zatrzymać je, przetestować i zmienić na bardziej pomocne.

Kurs zawiera nagranie wideo, w którym pokażę Ci w jaki sposób, krok po kroku, pracować nad tym, żeby zmienić przekonania na bardziej pomocne i wspierające.

W nagraniu są zaproponowane ćwiczenia, które możesz wykonywać w zeszycie ćwiczeń, który jest do ściągnięcia w pdf.

Obecnie cena jest bardzo atrakcyjna z uwagi na prowadzoną przedsprzedaż. W niedalekiej przyszłości cena kursu będzie systematycznie podnoszona.Cena promocyjna

39.99 zł 59 zł
Oferta ograniczona czasowo

O mnie

Nazywam się Barbara Liwa.

Moją pasją jest jest człowiek, zrozumienie tego co się z nim dzieje, jego motywacji, wyborów, decyzji, sposobu patrzenia na świat.

Pomagam ludziom, firmom, korporacjom odkryć jak pomagać osobie w sytuacji kryzysowej dzięki czemu jest w stanie powrócić do równowagi psychicznej i obniżyć poziom lęku.

Z wykształcenia jestem dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Posiadam certyfikat coacha/mentora kryzysowego oraz biznesowego cocha/mentora kryzysowego.