Wykorzystaj stres do własnych celów


Trening mentalny

Dostajemy to czego oczekujemy.

Stres najprawdopodobniej będzie szkodliwy jeśli masz wrażenie, że cię przerasta, że izoluje Cię od innych ludzi, gdy wydaje ci się kompletnie pozbawiony sensu i sprzeczny z Twoją wolą.

Dzięki zmianie w postrzeganiu stresu możemy faktycznie stać się zdrowszymi i szczęśliwymi ludźmi. To jak myślimy o doświadczanym napięciu faktycznie wpływa na wszystko – od funkcjonowania układu krążenia po poczucie sensu życia. Najskuteczniejsze zarządzanie polega nie tyle na redukcji stresu ile na weryfikacji swoich poglądów. 

Kurs jest w postaci nagrania wideo.

Przygotowałam kilka ćwiczeń, które mają za zadanie przyjrzeć się temu jak postrzegasz stres oraz twoim zasobom, myślom i nastawieniu psychicznemu. Dzięki nim spojrzysz z innej perspektywy na trudne i stresujące sytuacje, które miały miejsce. Nauczysz się jak je wykorzystywać do osiągania własnych celów i do rozwoju osobistego.

Znajdziesz także zeszyt ćwiczeń, który posłuży jako notatnik.

Dzięki ćwiczeniom zawartym w kursie, będziesz wiedział co dla Ciebie jest ważne, wartościowe, kiedy warto popracować nad stresorem, a kiedy go wyeliminować. Poznasz skuteczne strategie radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Ten kurs nie rozwiązuje problemów, nie sprawi, że Twoje trudności znikną. Nie jest panaceum na całe zło. Pokazuje i uczy, że można podejść do sytuacji trudnej w inny sposób.

Pamiętaj, że świat jest takim jakim go widzisz.

  


Cena promocyjna

49.99 zł 99.99 zł
Oferta ograniczona czasowo

O mnie

Nazywam się Barbara Liwa.

Moją pasją jest jest człowiek, zrozumienie tego co się z nim dzieje, jego motywacji, wyborów, decyzji, sposobu patrzenia na świat.

Pomagam ludziom, firmom, korporacjom odkryć jak pomagać osobie w sytuacji kryzysowej dzięki czemu jest w stanie powrócić do równowagi psychicznej i obniżyć poziom lęku.

Z wykształcenia jestem dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Posiadam certyfikat coacha/mentora kryzysowego oraz biznesowego cocha/mentora kryzysowego.