Techniki radzenia sobie w sytuacji stresowej


Znajdź w sobie siłę, przywróć zdolność myślenia

Warsztaty techniki radzenia sobie ze stresem pokazują krok po kroku jak radzić sobie z sytuacją stresową. Co zrobić aby rozluźnić ciało i przywrócić zdolność jasnego myślenia. Różne są sposoby, dzięki którym opanujesz sztukę odprężenia. Wybierz technikę, która najbardziej sprawdzi się w Twojej sytuacji.

Kurs jest w postaci nagrania wideo.

Jest przeznaczony dla osób, które są w sytuacji stresowej i szukają sposobu na rozluźnienie ciała.

Dzięki kursowi będziesz potrafił zastosować odpowiednie metody i techniki aby rozluźnić ciało i zacząć myśleć jaśniej, zadbać o siebie w stresie, o swój odpowiedni poziom energii.

Pamiętaj, że nie istnieje jeden sposób na odprężenie się, można wykorzystywać różne techniki w różnych sytuacjach, momentach, ważne jest odkrycie co jest dobre dla Ciebie. 


Cena promocyjna

39 zł 59 zł
Oferta ograniczona czasowo

O mnie

Nazywam się Barbara Liwa.

Moją pasją jest jest człowiek, zrozumienie tego co się z nim dzieje, jego motywacji, wyborów, decyzji, sposobu patrzenia na świat.

Pomagam ludziom, firmom, korporacjom odkryć jak pomagać osobie w sytuacji kryzysowej dzięki czemu jest w stanie powrócić do równowagi psychicznej i obniżyć poziom lęku.

Z wykształcenia jestem dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Posiadam certyfikat coacha/mentora kryzysowego oraz biznesowego cocha/mentora kryzysowego.