Techniki radzenia sobie z lękiem


Znajdź w sobie siłę

Strach jest jedną z najważniejszych emocji z punktu widzenia ewolucji, bez której nie udałoby się nam przetrwać. Jego funkcja to ostrzeganie nas przed zagrożeniem na tyle wcześnie byśmy mieli możliwość się do niego przygotować.

Problem pojawia się wtedy gdy reakcja lękowa utrudnia funkcjonowanie objawiając się w sytuacjach, które nie są niebezpieczne. Przeszkadza w życiu i nie pozwala robić tego co dla nas ważne.

Kurs jest w postaci nagrania wideo. Zawiera prezentację różnych strategii i metod radzenia sobie z lękiem. Przygotowany jest także zeszyt ćwiczeń, który pomoże w ich wykonywaniu.

Techniki, które tutaj przedstawiłam pomogą w radzeniu sobie z lękiem poprzez zmianę myśli, zachowania i reakcji fizycznych ułatwiając podejmowanie decyzji życiowych. Pomogą Ci sprawdzić czy w pewnych sytuacjach sam go nie generujesz i wskażą kierunek jak się z nim uporać.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które nie radzą sobie w trudnych sytuacjach i szukają sposobów na poradzenie sobie z nimi.

Nie próbuj więc go unikać, wymazywać lub przed nim uciekać. Twoim celem jest samoświadomość i akceptacja trudnych emocji.

Dzięki wiedzy i ćwiczeniom zawartym w kursie będziesz potrafił obserwować swój lęk, myśli i zachowania z nim związane. Będziesz potrafił zatrzymać je i się im przyjrzeć. Poznasz także techniki radzenia sobie z lękiem.
Cena promocyjna

29.99 zł 59.99 zł
Oferta ograniczona czasowo

O mnie

Nazywam się Barbara Liwa.

Moją pasją jest jest człowiek, zrozumienie tego co się z nim dzieje, jego motywacji, wyborów, decyzji, sposobu patrzenia na świat.

Pomagam ludziom, firmom, korporacjom odkryć jak pomagać osobie w sytuacji kryzysowej dzięki czemu jest w stanie powrócić do równowagi psychicznej i obniżyć poziom lęku.

Z wykształcenia jestem dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Posiadam certyfikat coacha/mentora kryzysowego oraz biznesowego cocha/mentora kryzysowego.