Klucz do szczęścia

Klucz do szczęścia

Ludzie od wieków szukali skutecznego sposobu zapewnienia sobie łask fortuny. Talizmany, amulety odnajdywano dosłownie we wszystkich epokach, cywilizacjach od zarania dziejów. 

Jest tylko jeden problem. Przesądy, talizmany i amulety są nieskuteczne. 

Techniki, które tu są prezentowane nie mają nic wspólnego z trzymaniem kciuków, pukaniem w niemalowane drewno, czy unikaniem drabin.

Wyciągnij amulet z kieszeni i umieść je w swoim umyśle.  

Wystarczy abyś szczerze pragnął się zmienić i spojrzeć na swoje życie w zupełnie inny sposób. Twoja przyszłość nie jest wykuta w kamieniu. Możesz się zmienić. Możesz sam tworzyć okazje i sprawić, że częściej będziesz się znajdował we właściwym miejscu i czasie. Jeśli chodzi o szczęście - przyszłość leży w twoich rękach. I zaczyna się właśnie teraz. 

Cena promocyjna

39.99 zł 69.99 zł
Oferta ograniczona czasowo

O mnie

Nazywam się Barbara Liwa.

Moją pasją jest jest człowiek, zrozumienie tego co się z nim dzieje, jego motywacji, wyborów, decyzji, sposobu patrzenia na świat.

Pomagam ludziom, firmom, korporacjom odkryć jak pomagać osobie w sytuacji kryzysowej dzięki czemu jest w stanie powrócić do równowagi psychicznej i obniżyć poziom lęku.

Z wykształcenia jestem dyplomowanym pracownikiem socjalnym. Posiadam certyfikat coacha/mentora kryzysowego oraz biznesowego cocha/mentora kryzysowego.DZIĘKUJĘ.

ZAPRASZAM

NA FASCYNUJĄCĄ

PODRÓŻ

W GŁĄB

SIEBIE